Yhteystiedot

Verkkolaskujen vastaanotto:

 

Verkkolaskuosoite: 003709285014

Operaattori: Maventa

Välittäjän tunnus: 003721291126



tietosuojaseloste

Postiosoite:

 

FinCount Oy
Soidinkuja 4-6 A
00700 HELSINKI

info@fincount.fi

Y-tunnus 0928501-4

FinCount Oy

Sijaintimme

Soidinkuja 4-6 A

00700 Helsinki, Suomi

Jaana Sarameri-Nenonen

Jaana Sarameri-Nenonen

toimitusjohtaja

jaana.nenonen@fincount.fi 
+358 400 913 823

Soila Rantala

Soila Rantala

KTM, KHT-tilintarkastaja

soila.rantala@fincount.fi 
+358 50 599 4843

Stina Fagerstedt

Stina Fagerstedt

kirjanpitäjä

stina.fagerstedt@fincount.fi
 +358 45 2760 501

 

Anna-Maija Heiskanen

Anna-Maija Heiskanen

kirjanpitäjä / reskontranhoitaja

anna-maija.heiskanen
@fincount.fi
 +358 45 632 8240

Satu Paananen

Satu Paananen

reskontranhoitaja / kirjanpitäjä (äitiyslomalla 30.5.2020 asti)

satu.paananen@fincount.fi
+358 45 8820 199

Kirsi Kopakkala

Kirsi Kopakkala

kirjanpitäjä

kirsi.kopakkala@fincount.fi
+358 50 3544 220

Heidi Paasonen

Heidi Paasonen

reskontranhoitaja / palkanlaskija

heidi.paasonen@fincount.fi
+358 50 563 2133

Jaana Mäntykangas

Jaana Mäntykangas

kirjanpitäjä

jaana.mantykangas@fincount.fi
+358 50 400 6020

Kaija Paananen

Kaija Paananen

reskontranhoitaja

kaija.paananen@fincount.fi
 +358 45 1144 199

Jevgeni Lobski

Jevgeni Lobski

palkanlaskija

jevgeni.lobski@fincount.fi
+358 50 400 6072

Tiina Salmi

Tiina Salmi

vuokrareskontranhoitaja

tiina.salmi@fincount.fi
 +358 45 632 8246

Terhi Toukola

Terhi Toukola

kirjanpitäjä (töissä ti-to)

terhi.toukola@fincount.fi
+358 44 971 5693

Pirjo Viitanen

Pirjo Viitanen

reskontranhoitaja (töissä ma-to)

pirjo.viitanen@fincount.fi
+358 50 400 6029

Leo Koskinen

Leo Koskinen

kirjanpitäjä / reskontranhoitaja

leo.koskinen@fincount.fi
+ 358 45 632 8253

Näin saavut meille:

Postiosoite:

FinCount Oy

Soidinkuja 4-6 A
00700 HELSINKI

 

info@fincount.fi

 

Y-tunnus 0928501-4

FinCount Oy

Sijaintimme

Soidinkuja 4-6 A

00700 Helsinki, Suomi

Verkkolaskujen vastaanotto:

 

Verkkolaskuosoite: 003709285014

Operaattori: Maventa

Välittäjän tunnus: 003721291126

 

tietosuojaseloste

Jaana Sarameri-Nenonen

Jaana Sarameri-Nenonen

toimitusjohtaja

jaana.nenonen@fincount.fi 
+358 400 913 823

Soila Rantala

Soila Rantala

KTM, KHT-tilintarkastaja

soila.rantala@fincount.fi
 +358 50 599 4843

Stina Fagerstedt

Stina Fagerstedt

kirjanpitäjä

stina.fagerstedt@fincount.fi
 +358 45 2760 501

 

Anna-Maija Heiskanen

Anna-Maija Heiskanen

kirjanpitäjä / reskontranhoitaja

anna-maija.heiskanen
@fincount.fi
 +358 45 632 8240

Satu Paananen

Satu Paananen

reskontranhoitaja / kirjanpitäjä (äitiyslomalla 30.5.2020 asti)

satu.paananen@fincount.fi
+358 45 8820 199

Kirsi Kopakkala

Kirsi Kopakkala

kirjanpitäjä

kirsi.kopakkala@fincount.fi
+358 50 3544 220

Heidi Paasonen

Heidi Paasonen

reskontranhoitaja / palkanlaskija

heidi.paasonen@fincount.fi
+358 50 563 2133

Jaana Mäntykangas

Jaana Mäntykangas

kirjanpitäjä

jaana.mantykangas@fincount.fi
+358 50 400 6020

Kaija Paananen

Kaija Paananen

reskontranhoitaja

kaija.paananen@fincount.fi
 +358 45 1144 199

Jevgeni Lobski

Jevgeni Lobski

palkanlaskija

jevgeni.lobski@fincount.fi
+358 50 400 6072

Tiina Salmi

Tiina Salmi

vuokrareskontranhoitaja

tiina.salmi@fincount.fi
 +358 45 632 8246

Terhi Toukola

Terhi Toukola

kirjanpitäjä (töissä ti-to)

terhi.toukola@fincount.fi
+358 44 971 5693

Pirjo Viitanen

Pirjo Viitanen

reskontranhoitaja (töissä ma-to)

pirjo.viitanen@fincount.fi
+358 50 400 6029

Leo Koskinen

Leo Koskinen

kirjanpitäjä / reskontranhoitaja

leo.koskinen@fincount.fi
+ 358 45 632 8253

Näin saavut meille: